Bordspendyl fransk empire

Bordspendyl fransk empire
Bordspendyl fransk empire
Bordspendyl fransk empire
Bordspendyl fransk empire
Bordspendyl fransk empire
Bordspendyl fransk empire
Bordspendyl fransk empire
Bordspendyl fransk empire

Klubbat för:

9 800 SEK

Utropspris

6 000 SEK

BORDSPENDYL, 1820/30-tal, Frankrike, brännförgylld brons, höjd ca 36 cm, pendel och nyckel finns

Lösa dekorelement

211838

2013-10-28