Pastoralt landskap med figurer oljemålning

Klubbat för:

1 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Pastoralt landskap med figurer, olja på plåt, 17,5x22,5 cm

211857

2013-10-28