Carl Oscar Borg oljemålning
2013-10-28
211875
| Klubbat belopp | 4 800 SEK |
| Utropspris | 6 000 SEK |
BORG, Carl Oscar (1879-1947): "Sommardag i skogen", signerade Carl Oscar Borg, olja på duk, 40x51 cm
Tryckmärken