Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
MOMEN, Karl (född 1935): Komposition, signerad och daterad Momen 08, färgkrita, bladstorlek 77x57 cm
211894
2013-10-28
Gör en kostnadsfri värdering här