Kjell Leander Engström olja
2013-10-28
211895
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ENGSTRÖM, Kjell Leander (född 1914): "Abiskojokk", signerad o daterad Kjell Abiskojokk -45, olja på duk, 48x59 cm