Bo Larsson färglitografi

Bo Larsson färglitografi
Bo Larsson färglitografi

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LARSSON, Bo (född 1945): "Malongen", Nytorget Stockholm, signerad Bo Larsson, 94/400, färglitografi, 39x49 cm

211899

2013-10-28