Herrfickur Omega

Herrfickur Omega
Herrfickur Omega
Herrfickur Omega
Herrfickur Omega

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

HERRFICKUR, Omega, silver och niello, boett med gulddetaljer i form av blommor, kedja, gulddoublé

Bucklor, niellodekor med skador

211909

2013-10-29