Etui sterlingsilver

Etui sterlingsilver
Etui sterlingsilver
Etui sterlingsilver
Etui sterlingsilver
Etui sterlingsilver
Etui sterlingsilver
Etui sterlingsilver
Etui sterlingsilver

Klubbat för:

2 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ETUI, sterlingsilver, i form av ett kuvert som vecklar ut sig vid öppnande, invändigt med förgyllning, 8x14 cm, vikt ca 183 g

Bruksslitage

211916

2013-10-29