Etui sterlingsilver
2013-10-29
211916
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
ETUI, sterlingsilver, i form av ett kuvert som vecklar ut sig vid öppnande, invändigt med förgyllning, 8x14 cm, vikt ca 183 g
Bruksslitage