Kanalmotiv med båtar oljemålning

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Kanalmotiv med båtar, signerad och daterad Georges Mary-91, olja på duk, 80x120 cm

Tryckskada/mindre reva

211930

2013-10-28