Carolina Alotus akryl

Carolina Alotus akryl
Carolina Alotus akryl
Carolina Alotus akryl
Carolina Alotus akryl
Carolina Alotus akryl
Carolina Alotus akryl

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

5 000 SEK

ALOTUS, Carolina (född 1970): Blomma, signerad och daterad Caroline 2000, akryl på duk, 100x70 cm

211939

2013-10-28