Takryttare
Valmis
2013-10-28
211951
| Korkein tarjous | 850 SEK |
| Arviointi | 1 500 SEK |
TAKRYTTARE, 1 par, i form av fiskar, 1900-tal, glaserad keramik, Kina, höjd 33,5 resp 27,5 cm
Tillverkningsdefekt, nagg