Takryttare

Takryttare
Takryttare
Takryttare
Takryttare
Takryttare
Takryttare

Klubbat för:

850 SEK

Utropspris

1 500 SEK

TAKRYTTARE, 1 par, i form av fiskar, 1900-tal, glaserad keramik, Kina, höjd 33,5 resp 27,5 cm

Tillverkningsdefekt, nagg

211951

2013-10-28