Gårdsmotiv oljemålning
2013-10-28
211981
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Gårdsmotiv, olja på duk, 44x36 cm
Uppfodrad, renoverad