Slagbord 1700-tal

Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal
Slagbord 1700-tal

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SLAGBORD, 1700-tal, furu, delvis imitationsmåleri, höjd 76, 96x53, total längd 185 cm

Renoverat, kompletterat, skador, låda saknas

211991

2013-10-29