Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
2 000 SEK
SLAGBORD, 1700-tal, furu, delvis imitationsmåleri, höjd 76, 96x53, total längd 185 cm
Renoverat, kompletterat, skador, låda saknas
211991
2013-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här