Peter Dahl figurscener

Peter Dahl figurscener
Peter Dahl figurscener
Peter Dahl figurscener
Peter Dahl figurscener

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAHL, Peter (född 1934): (2) Figurscener, signerade Peter Dahl, färglitografi, vardera ca 41x28 cm

211992

2013-10-29