Georg Lindström oljemålning

Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning
Georg Lindström oljemålning

Klubbat för:

550 SEK

1 000 SEK

LINDSTRÖM, Georg (född 1912-): Hötorget, signerad Georg Lindström, olja på pannå, 46x37 cm

212000

2013-10-29