Folke Berg olja

Folke Berg olja
Folke Berg olja
Folke Berg olja
Folke Berg olja
Folke Berg olja
Folke Berg olja

Klubbat för:

550 SEK

Utropspris

1 200 SEK

BERG, Folke (Wilhelmsson) (1896-1974): Mälartorget, signerad F Wson Berg, olja på duk, 69x78 cm

212004

2013-10-29