Arbetslampa 1900-talets första hälft

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 000 SEK

LAMPA, märkt Aeskulaplampan, Malmö, "Carbofil" "Uviol", kromad metall och svärtat trä, orignalsladd,1900-talets första hälft, höjd 37 cm

Smärre bucklor

212005

2013-10-29