Hans Hamngren anamorfos litografi

Klubbat för:

600 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HAMNGREN, Hans (född 1934): Picasso, signerad Hamngren 29/135, anamorfos litografi med cylindrisk spegel, bladets mått 75x62 cm

212018

2013-10-29