Klubbat för:
1 900 SEK
Utropspris
5 000 SEK
BECKLEY, Bill (USA, född 1946): "Fall of Grace" - diptyk, signerad och daterad atergo 1981, mixed media på duk 245x92 samt 245x71,5 cm,
PROVENIENS: Jan Eric Löwenadler
Färgbortfall
212025
2013-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här