Movado armbandsur
Klubbat för:
3 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
ARMBANDSUR, 18 k guld, Movado, 1960-tal, manuellt verk, caliber 290, 17 jewels, innerboett märkt 160, 290 214 029, fixoflex band, diameter inkl. krona 36 mm
Bakboett med gåvogravyer, bruksslitage, urtavla med smärre slitage
212036
2013-10-29