Movado armbandsur

Movado armbandsur
Movado armbandsur
Movado armbandsur
Movado armbandsur

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

ARMBANDSUR, 18 k guld, Movado, 1960-tal, manuellt verk, caliber 290, 17 jewels, innerboett märkt 160, 290 214 029, fixoflex band, diameter inkl. krona 36 mm

Bakboett med gåvogravyer, bruksslitage, urtavla med smärre slitage

212036

2013-10-29