Karl Höglund grafik

Karl Höglund grafik
Karl Höglund grafik

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

HÖGLUND, Karl (Född 1940): Djurgårdsfärja, signerad Karl Höglund, EA 23/30, färglitografi, 75x59 cm

212042

2013-10-29