Aly Ben Salem oljemålning

Aly Ben Salem oljemålning
Aly Ben Salem oljemålning
Aly Ben Salem oljemålning
Aly Ben Salem oljemålning
Aly Ben Salem oljemålning
Aly Ben Salem oljemålning

Klubbat för:

4 600 SEK

3 000 SEK

SALEM, Aly Ben (1910-2001): Herde med får, signerad Aly ben Salem, olja på glas, 24,5x33,5 cm

212054

2013-10-29