Klubbat för:
4 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
JIRLOW, Lennart (född 1936): "Le Beaujolais Nouveau est arrivé", sign och numrerad 1780310, färglitografi, 46x60 cm, rammått ca 69x80 cm
212055
2013-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här