Klubbat för:
400 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
KARLSSON, Bruno (född 1927): "Fäbodar", signerad och daterad Bruno Karlsson -87, olja på duk, 55x65 cm
Zustandsbeschreibung
212059
2013-10-29
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner