Bruno Karlsson oljemålning

Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning
Bruno Karlsson oljemålning

Klubbat för:

400 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

KARLSSON, Bruno (född 1927): "Fäbodar", signerad och daterad Bruno Karlsson -87, olja på duk, 55x65 cm

Zustandsbeschreibung

212059

2013-10-29