Väggpendyl

Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl
Väggpendyl

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 000 SEK

VÄGGPENDYL, 1800-talets andra hälft, Leja typ, fodral i trä, stentavla med emalj index, tavlan märk D. O. Sandberg Malmö, nyckel och pendel finns, höjd 78 cm

Fodral med skador, ej funktionstestad

212072

2013-10-29