Hildegard Thorell oljemålning

Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning
Hildegard Thorell oljemålning

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

THORELL, Hildegard (1850-1930): Självporträtt, signerad Hildegard, olja på pannå, 26x12,5 cm

Krackeleringar

212083

2013-10-29