Läkarskåp

Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp
Läkarskåp

Klubbat för:

700 SEK

Utropspris

1 200 SEK

LÄKARSKÅP, hängmodell, vitmålat med glashylla, höjd 80, 60x35 cm

Ommålat, nyckel saknas, slitage, skador på sidan, skador

212105

2013-10-29