Klubbat för:
950 SEK
Utropspris
1 500 SEK
OLSSON, Johannes (född 1945):(3) triptyk, Ballerina, en signerad Johannes O, 31/170, färglitografier, bladstorlek ca 57x64 cm vardera
kant med fuktskada
212106
2013-10-29
Gör en kostnadsfri värdering här