Johannes Olsson färglitografier

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 500 SEK

OLSSON, Johannes (född 1945):(3) triptyk, Ballerina, en signerad Johannes O, 31/170, färglitografier, bladstorlek ca 57x64 cm vardera

kant med fuktskada

212106

2013-10-29