Michael Qvarsebo blandteknik
2013-10-29
212107
| Klubbat belopp | 2 600 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
QVARSEBO, Michael (född 1945): Komposition, blandteknik, signerad och daterad M Qvarsebo 1988, 100x135 cm