Dubbelpipig pistol

Dubbelpipig pistol
Dubbelpipig pistol
Dubbelpipig pistol
Dubbelpipig pistol
Dubbelpipig pistol
Dubbelpipig pistol

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

SLAGLÅSPISTOL, dubbelpipig i mässing, KRUTHORN, KRUTFLASKA, HAGELPUNG

Skador, lagningar, kompletteringar

212163

2013-10-31