Figurin brons

Figurin brons
Figurin brons
Figurin brons
Figurin brons
Figurin brons
Figurin brons
Figurin brons
Figurin brons

Klubbat för:

900 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURIN, bronst, Kina/Tibet, 1800-tal, sittande vis man, höjd 15 cm

Omfattande skador

212184

2013-10-30