Textil siden Kina

Textil siden Kina
Textil siden Kina
Textil siden Kina
Textil siden Kina

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

TEXTIL, Kina, 1900-talets första hälft, ena sidan gult siden, andra sidan korallfärgat siden med mönster av blommor och drakar, ca 208x133 cm

Slitage och revor samt fläckar

212188

2013-11-01