Rökelsekar i brons

Rökelsekar i brons
Rökelsekar i brons
Rökelsekar i brons
Rökelsekar i brons
Rökelsekar i brons
Rökelsekar i brons
Rökelsekar i brons
Rökelsekar i brons
Rökelsekar i brons
Rökelsekar i brons

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

RÖKELSEKAR, 2 st, brons, Kina, i form av groda resp fabeldjur, 18/1900-tal, längd 7-10 cm

Slitage

212191

2013-10-30