Klubbat för:
500 SEK
Utropspris
1 000 SEK
KANNA med hänkel, glas, antiken, Rom/Syrien, höjd 8,5 m
Skador, sprickor, nagg
212236
2013-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här