Kanna i glas romersk

Kanna i glas romersk
Kanna i glas romersk
Kanna i glas romersk
Kanna i glas romersk
Kanna i glas romersk
Kanna i glas romersk

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 000 SEK

KANNA med hänkel, glas, antiken, Rom/Syrien, höjd 8,5 m

Skador, sprickor, nagg

212236

2013-10-30