Hörnskåp Louis XVI

Hörnskåp Louis XVI
Hörnskåp Louis XVI
Hörnskåp Louis XVI
Hörnskåp Louis XVI
Hörnskåp Louis XVI
Hörnskåp Louis XVI
Hörnskåp Louis XVI
Hörnskåp Louis XVI
Hörnskåp Louis XVI
Hörnskåp Louis XVI
Hörnskåp Louis XVI
Hörnskåp Louis XVI

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

HÖRNSKÅP med marmorskiva, Louis XVI, Frankrike, fanerat i lövträ, intarsia, höjd 85, djup 50x65 cm, nyckel finns

Skador och sprickor, fanerbortfall, renoverad och kompletterad, marmorskiva med nagg

212247

2013-10-30