Hörnskåp Louis XVI
Klubbat för:
5 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
HÖRNSKÅP med marmorskiva, Louis XVI, Frankrike, fanerat i lövträ, intarsia, höjd 85, djup 50x65 cm, nyckel finns
Skador och sprickor, fanerbortfall, renoverad och kompletterad, marmorskiva med nagg
212247
2013-10-30