Stolar sengustavianska

Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska
Stolar sengustavianska

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

6 000 SEK

STOLAR, 4 st, sengustavianska, s.k nollstolar, skulpterad dekor och pastellage

Klädsel med smärre skador och fläckar, en saknar en dekordel, färgslitage

212256

2013-10-30