Klubbat för:
1 000 SEK
2 000 SEK
BYRÅ, sengustaviansk, 1800-talets början, mahognyfanér, höjd 83, 46x101 cm, nyckel finns
Sprickor, 2 nyckelskyltar samt 2 lister saknas, skador
212258
2013-10-30