Fällbord omkring 1900

Fällbord omkring 1900
Fällbord omkring 1900
Fällbord omkring 1900
Fällbord omkring 1900
Fällbord omkring 1900
Fällbord omkring 1900
Fällbord omkring 1900
Fällbord omkring 1900

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

FÄLLBORD, omkring 1800, fanérat i rot, höjd 80, diameter 90 cm

Fanérskador, lagningar, fanér, sprint saknas

212259

2013-10-30