Lennart Nyblom oljemålning

Lennart Nyblom oljemålning
Lennart Nyblom oljemålning
Lennart Nyblom oljemålning
Lennart Nyblom oljemålning
Lennart Nyblom oljemålning
Lennart Nyblom oljemålning

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

NYBLOM, Lennart (1872-1947): Motiv från Warnhem, signerad och daterad L Nyblom -19, olja på pannå, 90x66 cm

212278

2013-10-30