Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
NYBLOM, Lennart (1872-1947): Motiv från Warnhem, signerad och daterad L Nyblom -19, olja på pannå, 90x66 cm
212278
2013-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här