Figuriner Indien

Figuriner Indien
Figuriner Indien
Figuriner Indien
Figuriner Indien
Figuriner Indien
Figuriner Indien
Figuriner Indien
Figuriner Indien

Klubbat för:

950 SEK

Utropspris

1 200 SEK

FIGURINER, 2 st, brons, Indien, 18/1900-tal, i form av kor, höjd 8-9 cm

Slitage

212283

2013-10-30