Cornelis Johannes de Vogel oljemålning

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DE VOGEL, Cornelis Johannes (1824-1879): Motiv från Dordrecht, signerad CJ de Vogel Dordrecht, olja på duk, 65x110 cm

Färgbortfall, krackeleringar, dukhål

212289

2013-10-30