Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
1 000 SEK
EIZAN, Kikugawa (1787-1867): Kvinna med spädbarn, signerad Kikugawa Eizan hitsu, kaiemono 74x24,5 cm, oramad
Lagningar, uppfodrad på tjockare papper
212411
2013-10-30
Gör en kostnadsfri värdering här