Figurin

Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin
Figurin

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

FIGURIN, brons, Kina/Tibet, 1800-tal, bär spår av bemålning, inläggningar i glas, i form av Tara stående på tron, höjd 55 cm

Slitage, lagning vid halsen, sprickor

212425

2013-10-30