Matbord mahogny

Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny
Matbord mahogny

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

MATBORD, omkring 1900, mahogny, 2 halvmånebord med iläggsskiva, höjd 75, 113x56, totallängd 172 cm

Ytslitage, ben med fanérskador

212430

2013-10-30