Smörterrin med fat Kina

Smörterrin med fat Kina
Smörterrin med fat Kina
Smörterrin med fat Kina
Smörterrin med fat Kina
Smörterrin med fat Kina
Smörterrin med fat Kina
Smörterrin med fat Kina
Smörterrin med fat Kina
Smörterrin med fat Kina
Smörterrin med fat Kina
Smörterrin med fat Kina
Smörterrin med fat Kina
Smörterrin med fat Kina
Smörterrin med fat Kina

Klubbat för:

7 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SMÖRTERRIN, med fat, porslin, Kina, 1700-tal, hänklar i form av kaniner, dekor i famille rosefärger, terrinens längd 18, fatets längd 18,5 cm

Locket med invändig nagg, fat o terrin ej tillhörande

212432

2013-10-30