George I Chambers olja

George I Chambers olja
George I Chambers olja
George I Chambers olja
George I Chambers olja

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CHAMBERS, I GEORGE (England 1803-1840): Segelbåtar vid kusten,
signerad och daterad G Chambers 1830, olja på pannå, 31x43 cm

212470

2013-10-30