Spelbord sengustavianskt
2013-10-31
212493
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SPELBORD, sengustavianskt, mahognyfanér, låda i sargen, höjd 75, 42x87 cm
Nyckel saknas, bruksslitage, lagning